podstrona-wallpaper

ZESPÓŁ

KINGA WDOWICKA

Coach ICC, Mentor, Trener biznesu

Motto:
„Ten kto chce szuka sposobu, ten kto nie chce szuka powodu.”

ŚCIEŻKA ROZWOJU

Ukończyłam Szkołę Coachów ICC – International Coaching Certification, Akademię Coachingu Relacyjnego (GDS Transmisja), Analizę Transakcyjną 101 (Institute Transactional Analysis), Analizę Transakcyjną w praktyce organizacyjnej i indywidualnej (GDS Transmisja). Obecnie jestem w trakcie certyfikacji ICF (ACC).

Jestem certyfikowanym trenerem, ukończyłam kurs II Stopnia w Akademii Trenerów Biznesu prowadzonej przez Laboratorium Arkanów Biznesu w Katowicach. Studiowałam na Wydziale Historycznym, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nieustannie rozwijam swoje kompetencje biorąc udział w szkoleniach, kursach i konferencjach dla coachów i trenerów.

SPECJALIZACJA ZAWODOWA

Od 14 lat tworzę, współtworzę i wdrażam kompleksowe programy szkoleniowe z zakresu rozwoju kompetencji pracowników, rozwoju kompetencji menedżerskich i rozwoju kompetencji osobistych.
Na sali szkoleniowej przepracowałam ponad 1000 dni.
W pracy lubię wymyślać nowe, autorskie programy, planować, wdrażać i uczestniczyć w powstawaniu nowych jakości. Koncentruję się na uruchamianiu i pokazywaniu klientom ich potencjału, możliwości oraz zasobów. Potrafię również pokazywać ludziom na co ich stać.

Od lat motywuję klientów do działania, wspieram w trudnych chwilach i wspólnie szukam efektywnych rozwiązań. Łączę doświadczenie sprzedażowe, menedżerskie i coachingowe, by jak najefektywniej wspierać klientów w procesie zmian i osiągania wymarzonych celów.
W biznesie szczególnie cenię sobie jakość, wiarygodność oraz długotrwałe i lojalne relacje. Oprócz szkoleń, specjalizuję się w tworzeniu i realizacji projektów rekrutacyjno-wdrożeniowych, mentoringowych, ścieżek kariery, mam również doświadczenie w realizacji projektów DC.
Jestem propagatorką zagadnień związanych z Analizą Transakcyjną i jej zastosowaniem w biznesie, prowadzę szkolenia z zakresu gier biznesowych. Jestem również praktykiem metody Points of You.
Od 2007 roku jestem coachem praktykiem, zrealizowałam ponad 1500 godzin sesji coachingowych i mentoringowych.

Od 3 lat prowadzę zajęcia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu w ramach studiów podyplomowych „Coaching Menedżerski”. Współpracowałam również, jako mentor, z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu oraz nawiązałam współpracę z Uniwersytetem Łódzkim w ramach Akademii Trenera.

PRYWATNIE

Jestem ciekawa ludzi, miejsc, historii, książek, muzyki, smaków, zapachów…

Staram się dotrzymywać kroku … Życiu.

METIS-CMS © Copyright 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.