podstrona-wallpaper

ZESPÓŁ

KINGA WDOWICKA

Coach ICC, Mentor, Trener biznesu

Motto:
„Ten kto chce szuka sposobu, ten kto nie chce szuka powodu.”

ŚCIEŻKA ROZWOJU

Ukończyłam Szkołę Coachów ICC – International Coaching Certification, Akademię Coachingu Relacyjnego (GDS Transmisja), Analizę Transakcyjną 101 (Institute Transactional Analysis), Analizę Transakcyjną w praktyce organizacyjnej i indywidualnej (GDS Transmisja). Obecnie jestem w trakcie certyfikacji ICF (ACC).

Jestem certyfikowanym trenerem, ukończyłam kurs II Stopnia w Akademii Trenerów Biznesu prowadzonej przez Laboratorium Arkanów Biznesu w Katowicach. Studiowałam na Wydziale Historycznym, Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Nieustannie rozwijam swoje kompetencje biorąc udział w szkoleniach, kursach i konferencjach dla coachów i trenerów.

SPECJALIZACJA ZAWODOWA

Od 14 lat tworzę, współtworzę i wdrażam kompleksowe programy szkoleniowe z zakresu rozwoju kompetencji pracowników, rozwoju kompetencji menedżerskich i rozwoju kompetencji osobistych.
Na sali szkoleniowej przepracowałam ponad 1000 dni.
W pracy lubię wymyślać nowe, autorskie programy, planować, wdrażać i uczestniczyć w powstawaniu nowych jakości. Koncentruję się na uruchamianiu i pokazywaniu klientom ich potencjału, możliwości oraz zasobów. Potrafię również pokazywać ludziom na co ich stać.

Od lat motywuję klientów do działania, wspieram w trudnych chwilach i wspólnie szukam efektywnych rozwiązań. Łączę doświadczenie sprzedażowe, menedżerskie i coachingowe, by jak najefektywniej wspierać klientów w procesie zmian i osiągania wymarzonych celów.
W biznesie szczególnie cenię sobie jakość, wiarygodność oraz długotrwałe i lojalne relacje. Oprócz szkoleń, specjalizuję się w tworzeniu i realizacji projektów rekrutacyjno-wdrożeniowych, mentoringowych, ścieżek kariery, mam również doświadczenie w realizacji projektów DC.
Jestem propagatorką zagadnień związanych z Analizą Transakcyjną i jej zastosowaniem w biznesie, prowadzę szkolenia z zakresu gier biznesowych. Jestem również praktykiem metody Points of You.
Od 2007 roku jestem coachem praktykiem, zrealizowałam ponad 1500 godzin sesji coachingowych i mentoringowych.

Od 3 lat prowadzę zajęcia na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu w ramach studiów podyplomowych „Coaching Menedżerski”. Współpracowałam również, jako mentor, z Uniwersytetem Ekonomicznym we Wrocławiu oraz nawiązałam współpracę z Uniwersytetem Łódzkim w ramach Akademii Trenera.

PRYWATNIE

Jestem ciekawa ludzi, miejsc, historii, książek, muzyki, smaków, zapachów…

Staram się dotrzymywać kroku … Życiu.

ANNA KACZALSKA

Coach ICF ACC, Mentor, Trener biznesu

Motto:
„Tysiącmilowa podróż zaczyna się od pierwszego kroku.”

ŚCIEŻKA ROZWOJU

Jestem akredytowanym i doświadczonym coachem ICF – Międzynarodowej Federacji Coachingu na poziomie ACC (ACC ICF – Associated Certified International Coaching Federation), a także mentorem i trenerem rozwoju osobistego.

Systematycznie rozwijam swoje kompetencje biorąc udział w licznych szkoleniach, warsztatach i konferencjach branżowych.

Coaching stanowi dla mnie sposób ciągłego doskonalenia się zawodowego i osobistego. Szczególną uwagę poświęcam etyce zawodowej, dlatego pracuję również jako mentor dla coachów i kandydatów na coachów w rozwijaniu ich kompetencji, przygotowaniu do akredytacji i doskonaleniu warsztatu coachingowego. Osobiście regularnie korzystam z superwizji doświadczonego mentora oraz przygotowuje się do kolejnego stopnia akredytacji ICF (PCC).

SPECJALIZACJA ZAWODOWA

Praca z ludżmi to moja pasja. Głównie pracuję w dwóch obszarach:

LIFE Coaching:

Specjalizuję się w coachingu relacji w rodzinie i związku. Doświadczenie w pracy z klientami indywidualnymi zaowocowało wypracowaniem autorskiego programu:

Pracuję również z dojrzałymi ludźmi, którzy czują, że potrzebują zmiany w różnych dziedzinach życia i są świadome, że to „ostatni dzwonek” na podjęcie nowych wyzwań. Pomagam im rozpoznać własne pragnienia, postawić nowe ambitne cele w życiu i konsekwentnie je realizować w taki sposób, by zmiana nie musiała się wiązać z rewolucją życiową

BIZNES Coaching:

Od ponad 15 lat jestem związana z rynkiem nieruchomości – branżą, dzięki której kontakt z człowiekiem stał się dla mnie wartościowym połączeniem relacji biznesowych i potrzeb osobistych moich klientów.

Doświadczenie menadżerskie i sprzedażowe oraz współpraca ze środowiskiem biznesowym umożliwia mi obecnie satysfakcjonującą pracę coachingową, mentorską i treningową z przedstawicielami sektora MŚP a szczególnie z przedstawicielami sektora rynku nieruchomości

W pracy z klientami stawiam na wypracowanie praktycznych rozwiązań. Lubię prowokować do kreatywnego podejścia do problemów i poszukiwania najbardziej efektywnych rozwiązań. Propaguję wprowadzanie kultury coachingowej do codziennego warsztatu pracy menadżera. Moich klientów wspieram merytorycznie, motywuję, towarzyszę w przejściu przez proces zmiany oraz pobudzam do rozwoju.

PRYWATNIE

Jestem szczęśliwą i spełnioną matką i żoną. Lubię dobrą książkę i film, nurkuję więc wiem czym jest ryzyko. Porażki mnie nie zniechęcają lecz motywują. Nie boję się nowych wyzwań i pokonywania przeszkód. Mam również marzenia do których dążę, codziennie robiąc jeden krok naprzód.

MAŁGORZATA AGATA MERCIK

Coach ICC, Ekspert, Mentor

.

ŚCIEŻKA ROZWOJU

Jestem z zawodu architektem. Ukończyłam studia na Politechnice Poznańskiej z tytułem mgr inż. architekta. Od 15 lat prowadzę własną firmę architektoniczną i zarządzam nią jako Prezes Spółki. Poza tym ukończyłam Studia Podyplomowe z Zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu. W styczniu 2012r roku otrzymałam Certyfikację International Coach ICC. W listopadzie 2012r roku otrzymałam Certyfikację Instytutu Neurointeligencjii „Lab profile Practitioner by Shelle Rose Charvet”. A w listopadzie 2014r otrzymałam Dyplom Studiów Podyplomowych na UE w Poznaniu pt.: „Coaching jako narzędzie do zarządzania firmą”.

SPECJALIZACJA ZAWODOWA

Od 6 lat prowadzę coaching zespołowy dla architektów w mojej firmie, a od 2 lat zajmuję się life coaching i coaching kariery. Prowadziłam wykłady i zajęcia coachingu w Wyższej Szkole Kadry dla Europy w Poznaniu.

Specjalizuję się w technikach zarządzania i komunikacji narzędziami coachingowymi w pracy zespołowej podnoszących efektywność organizacji. Podczas spotkania z architektami i projektantami stawiam na praktyczną wiedzę dotyczącą równowagi między życiem a pracą zawodową przez wprowadzenie kultury coachingowej i poszukiwania własnej ścieżki rozwoju.

Na warsztatach pokazuję w jaki sposób działać, by skorzystać z własnego talentu i budować swoje mocne strony. Jak w zmianach dostrzec szansę na rozwój, a także jakie pytania sobie zadawać, by rozwijać swój życiowy potencjał.

AGNIESZKA DEJA

Coach ICF ACC, Ekspert, Mentor

Motto:
„Nabieramy siły, odwagi i pewności siebie wraz z każdym doświadczeniem, w którym zatrzymujemy się, aby spojrzeć lękowi w twarz.”

ŚCIEŻKA ROZWOJU

Z wykształcenia jestem architektem, jednakże bliskość ludzkich problemów zaprowadziła mnie na studia prawnicze na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza oraz Wyższą Szkołę Umiejętności Społecznych.

Wiedzę z zakresu szeroko pojętej komunikacji międzyludzkiej oraz  pracy z człowiekiem i jego potencjałem zdobyłam dzięki wieloletniemu doświadczeniu handlowca, a także podczas nauki w akredytowanej przez International Coach Federation szkole dla coachów. Ukończyłam również kurs z zarządzania zasobami ludzkimi i organizacji pracy. Zdobyłam doświadczenie w marketingu, sprzedaży oraz negocjacjach.

Poszerzając swoje kompetencje, ukończyłam kurs z zaawansowanych narzędzi coachingowych,  zdobywając dyplom praktyka metody „Points of You „.

SPECJALIZACJA ZAWODOWA

Wieloletnie doświadczenie handlowe zaprowadziło mnie do kreatywnej współpracy z ludźmi, polegającej na dzieleniu się swoim doświadczeniem. Specjalizuję się w pozytywnej komunikacji, oferując odkrywanie, poznawanie i rozwijanie umiejętności miękkich, niezbędnych zarówno w pracy zawodowej, jak i w życiu osobistym. Jestem entuzjastką gier coachingowych, które skutecznie wykorzystuję podczas life coachingu, biznes coachingu oraz procesów grupowych. Współtworzę grupę wsparcia dla kobiet, której głównym założeniem jest trening motywacyjny i praca nad własnymi przekonaniami.

PRYWATNIE

Uśmiechnięta partnerka, przyjaciółka, energia łobuza z pasją malarki, ciekawa ludzi oraz wiedzy, kochająca zwierzaki, praktykująca jogę, smakosz pomidorowej i mozzarelli.

METIS-CMS © Copyright 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone || Projekt i wykonanie: Art Sem