podstrona-wallpaper

O FIRMIE

METIS coaching mentoring szkolenia to marka tworzona przez coachów, mentorów i trenerów biznesu z bardzo różnorodnym i bogatym doświadczeniem. Są wśród nas osoby, które kilkanaście lat rozwijały swoje kompetencje menedżerskie, a teraz chętnie dzielą się wiedzą i wykorzystują umiejętności przy tworzeniu i realizowaniu autorskich projektów dla klientów.

Mamy też w zespole certyfikowanych coachów i trenerów, którzy na swoją pozycję zawodową pracowali latami. Zdobywali  i rozwijali kompetencje podczas setek dni spędzanych na salach szkoleniowych, kolejnych setkach sesji coachingowych oraz w szkołach dla coachów, trenerów, kursach specjalistycznych i wszelkich formach rozwijających wiedzę i umiejętności. Rozwijamy swoje pasje, mamy różne poglądy, zainteresowania i potrzeby, i właśnie ta różnorodność jest naszą siłą – świetnie się uzupełniamy.

Są też rzeczy, które nas łączą – wszyscy mamy wieloletnie doświadczenia w budowaniu biznesowych relacji z klientami, pracujemy w oparciu o standardy, gwarantujące profesjonalizm i szacunek dla drugiego człowieka. Do projektów szkoleniowych i rozwojowych podchodzimy holistycznie, preferujemy rozwiązania na wielu poziomach zagadnienia, którym się zajmujemy. Pracę z Klientem zaczynamy od diagnozowania źródeł problemów, a nie tylko przeciwdziałania ich efektom. Zwykle poruszamy kilka aspektów rozwoju Klienta: zbieranie informacji – ustalanie mocnych stron i obszarów do rozwoju, analizę i definiowanie potrzeb, planowanie działań oraz ich realizację i ewaluację. Proponujemy możliwie szerokie spektrum rozwiązań, na różnych etapach i w różnych obszarach naszej pracy. Lubimy to, co robimy, do pracy podchodzimy z otwartymi głowami i stawiamy na nieszablonowe, kreatywne rozwiązania.

METIS-CMS © Copyright 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone.